Eindhoven, praca w pralni na zmianę poranną- pełny etat w 4 dni!

  • Eindhoven
  • VMBO
  • Wskazanie wynagrodzenia €1779
  • 36 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0007007

O funkcji

Opis stanowiska:
Na stanowisku pracownika pralni zajmujesz się różnymi częściami procesu pralniczego, zarówno na stronie brudnej, jak i naczystej np.:

  • sortowanie przychodzącego prania
  • składanie czystego prania
  • sortowanie czystego prania
  • pakowanie czystego prania
    Czynności na stronie brudnej mogą być dość ciężkie i obciążające fizycznie, natomiast pracownicy pracujący na tym stanowisku otrzymują po 4 tygodniach podwyżkę na €11,16/h brutto.

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • podstawowa znajomość j.angielskiego lub j. niderlandzkiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w pralni lub na produkcji
  • jesteś w stanie wykonywać prace fizyczne oraz powtarzające się czynności, nie masz problemów z plecami, ramionami, szyją i/lub kolanami
  • własny transport do pracy oraz prywatne zakwaterowanie w Eindhoven
    Oferujemy:
  • praca na zmianie porannej 6:00-16:00 z godzinną przerwą
  • praca na pełny etat (36h/tydzień) 4 dni w tygodniu
  • pracę w entuzjastycznym zespole produkcyjnym
  • dodatki za nadgodziny
  • stawka brutto €10,80/h (wiek 21 wzwyż)
  • zwroty kosztów dojazdu od 5 do 40 km zwracane za obie strony
  • miła i nieformalna atmosfera w pracy

O firmie

Cleanlease Fortex już ponad 100 lat specjalizuje się w czyszczeniu oraz wypożyczaniu wysokiej jakości tkanin. Między innymi dla szpitali, hoteli i parków wypoczynkowych.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • od 2 grudnia praca na zmianie porannej 6:00-16:30 z godzinną przerwą. Do tego momentu praca na zmianę poranną (6:00-14:00) lub popołudniową (14:15-22:15)
  • praca na pełny etat (38h/tydzień) 4 dni w tygodniu
  • miłą i nieformalną atmosfera w pracy

#Eindhoven, #Veldhoven, #Geldrop, #Neuenen, #productiewerk, #wasserij, #vroege-dienst, #fulltime, #voltijd

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania