Eindhoven, praca w pralni - zmiana dzienna- 4 dni pełny etat

  • Eindhoven
  • Overig
  • Wskazanie wynagrodzenia €1685
  • 36 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0007007

O funkcji

Cleanlease Fortex już ponad 100 lat specjalizuje się w czyszczeniu oraz wypożyczaniu wysokiej jakości tkanin. Między innymi dla szpitali, hoteli i parków wypoczynkowych.
Opis stanowiska:
Na stanowisku pracownika pralni zajmujesz się różnymi częściami procesu pralniczego, jak np.:

  • sortowanie przychodzącego prania
  • składanie czystego prania
  • sortowanie czystego prania
  • pakowanie czystego prania

Wymagania dotyczące pracy

  • podstawowa znajomość j.angielskiego lub j. niderlandzkiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w pralni lub na produkcji
  • jesteś w stanie wykonywać prace fizyczne oraz powtarzające się czynności, nie masz problemów z plecami, ramionami, szyją i/lub kolanami
  • własny transport do pracy oraz prywatne zakwaterowanie w Eindhoven
  • nie masz zaplanowanego urlopu w okresie świąteczno-noworocznym - warunek konieczny

O firmie

Co oferujemy

Co oferujemy:

  • godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 6:00 do 16:00 z godzinną przerwą - w tym jeden dzień wolny
  • stałe godziny pracy - 36h/tydzień
  • pracę w entuzjastycznym zespole produkcyjnym
  • dodatki za nadgodziny
  • stawkę brutto €10,80/h (wiek 21 wzwyż)
  • zwroty kosztów dojazdu od 5 do 30 km
  • miłą i nieformalną atmosferę w pracy

#Eindhoven #produkcja #productie #production #pralnia #wasserij #laundry #pełny-etat #fulltime #full-time

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania