Praca logistyczna - orderpicker

  • Tilburg
  • Overig
  • Wskazanie wynagrodzenia €1 800-1 900
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0029248

O funkcji

Zaczynamy nasz proces od zapoznania się z przełożonymi, koordynatorami i obowiązkami w pracy oraz od krótkiego testu z jazdy wózkiem EPT.
Następnie mamy dla Ciebie jeden dzień próbny i możesz zaczynać!

Obowiązki na tym stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą systemu VoicePick i EPT,
  • załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów,
  • kontrolowanie zamówień.

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • doświadczenie lub certyfikat na wózek EPT,
  • własne zakwaterowanie w Tilburgu lub jego okolicach,
  • własny transport do pracy (rower, samochód, skuter),
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany i w weekendy.

O firmie

Nasz klient jest dostawcą usług logistycznych w Tilburgu.
Firma znana jest jako uporządkowana organizacja z czystymi miejscami pracy i wieloma możliwościami inwestycji w swoich pracowników.
Organizacje mają różne lokacje w Brabancji Północnej, ale jest to funkcja w lokacji na terenie przemysłowym Kraaiven w Tilburgu.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • stawkę godzinową brutto w wysokości € 10,50 plus dodatki zmianowe,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osob mieszkających minimum 10 km od zakładu (max. € 6,20 dziennie),
  • pracę na pełny etat,
  • 8,33% dodatku wakacyjnego,
  • pracę na dwie zmiany (dyspozycyjność pomiędzy godzinami: 06.00 - 00.00).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rejestracyjny!

#magazijn#EP#orderpicken#logistiek#Tilburg#Waalwijk#DenBosch#Breda#Oosterhout#fulltime#ploegen#weekenden#zwaar#fysiek#tijdelijke baan

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania