Praca magazynowa na cały etat w DHL Nieuwegein

  • Utrecht
  • MBO
  • Wskazanie wynagrodzenia €2500
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0007199

O funkcji

Start People poszukje pracowników do magazynu DHL w Nieuwegein:

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towaru;
  • Przyjmowanie towaru i umieszczanie go w magazynie;
  • Monitorowanie przepływu produktów;

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego;
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Holenderskie uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania;
  • Własne zamieszkanie w okolicach Utrechtu/Nieuwegein i własny srodek transportu;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zaświadczenie o niekaralności

O firmie

Poszukujesz pracy na wózku widłowym wysokiego składowania? Jesteś dyspozycyjny(a) na cały etat oraz w weekendy?
Dla naszego klienta w Nieuwegein szukamy pracowników logistycznych z certyfikatem na wózki widłowe wysokiego składowania. Praca jest na cały etat, pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą, z dwoma dniami wolnymi.
W magazynie, oprócz pracy na wózku wysokiego składowania, będziesz również wykonywać inne zadania, które występują w magazynie.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Stawkę dla kierowców wózków widłowych € 11,24 (23+) na godzinę;
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy do max. 30 km;
  • Praca w godzinach: 06.00 – 15.00 / 14.00 – 23.00;
  • Dodatki po godz. 18.00 – 30%.
  • Praca na cały etat

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rejestracyjny: https://startpeople.nl/solliciteren/inschrijven/start-people-international-recruitment-(o2606246)

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu 077 320 49 07.

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HZ, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania