Praca magazynowa orderpicker

  • Den Bosch
  • MBO 1/2
  • Wskazanie wynagrodzenia €10,98-13,18
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0059066

O funkcji

Obowiązki:
Podczas dwuzmianowej pracy będziesz pomagać w procesach logistycznych, począwszy od przyjęcia produktów do magazynu, aż do przygotowania towarów do wysyłki dla klienta końcowego. Wśród najczęstszych prac można wyróżnić między innymi przyjęcie towarów przychodzący, rejestracja w systemie, transport produktów wewnątrz magazynu, zbieranie zamówień, kompletowanie towarów do wysyłki, drukowanie dokumentów przewozowych i inne.

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6:00 – 15:00 oraz 15:00 – 0:00),
  • własne zakwaterowanie w okolicach Den Bosch
  • własny dojazd do pracy (dojazd transportem publicznym nie jest możliwy)

O firmie

W Den Bosch odbywa się dystrybucja produktów dla 70 sklepów Intratuin. Różnorodność produktów jest bardzo duża: narzędzia ogrodowe, akcesoria dla zwierząt domowych, akcesoria do domu czy też wyposażenie ogrodu.

Co oferujemy

Oferta:

  • stawka podstawowa brutto na godzinę w wysokości € 10,98
  • praca dwuzmianowa. Po godzinie 18:00 obowiązuje dodatek zmianowy w wysokości 20% = €13,18 brutto na godzinę,
  • dodatek dojazdowy dla osób mieszkających minimum 10 km od miejsca pracy (max. € 6,42 netto na dzień)
  • 25 płatnych dni urlopowych na rok oraz 8,33% dodatku wakacyjnego,
  • wypłaty w systemie tygodniowym lub 4 tygodniowym do wyboru.

#DenBosch#Tilburg#Drunen#Elshout#Heesch#magazijn#logistiek#ploegen#onbepaalde#tijd#fulltime#avonddienst#middagdienst#orderpicker#laden&lossen#Intratuin#IDL#EPT#toeslagen#reiskosten#

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in