Praca na produkcji - 3 zmiany - productie

  • Oosterhout
  • MBO
  • Wskazanie wynagrodzenia €13,42-17,69
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0070026

O funkcji

Start People poszukuje pracowników do produkcji plastikowych pojemników/kanistrów w miejscowości Oosterhout w firmie Mauser.

Opis stanowiska;
Pracując na stanowisku pracownika produkcji będziesz zajmować się głównie;

  • montaż stalowych palet oraz ram/klatek
  • kontrola jakości, dowóz i usuwanie materiałów produkcyjnych
  • usuwanie awarii
  • utrzymywanie stanowiska w czystości

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie w okolicach Oosterhout oraz własny transport do pracy,
  • dobra znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy fizycznej w szybkim tempie,
  • dokładność oraz dbałość o jakość finalnego produktu.
  • dobra znajomość j. angielskiego bądz niderlandzkiego
  • 2-letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • masz wiedzę techniczną;
  • dyspozycyjność fulltime również w weekendy

Zmiany są w godzinach: 07.00-15.00 / 15.00-23.00 / 23.00-07.00

O firmie

O firmie
Mauser Benelux BV jest jednym z największych europejskich producentów pojemników z tworzyw sztucznych. Mauser wytwarza puszki, beczki i inne pojemniki, które powstają w procesie ekstruzji z rozdmuchem. Pojemniki wykorzystywane są w przemyśle chemicznym m.in. do przechowywania kwasów, pestycydów rolniczych oraz surowców do przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • stawka godzinowa brutto 17,69 €,
  • (częściowy) zwrot kosztów podróży od 10km,
  • 8,33% dodatku wakacyjnego,
  • 25 dni urlopowych na pełnym etacie,
  • terminowe wypłaty na konto (tygodniowo lub miesięcznie),
  • praca na długi okres czasu.

#Oosterhout #Breda #Tilburg #Rijen #Dongen #productie #inpakken #verpakken #productiemedewerker #plastic #vaten #fulltime #vast_dienstverband #operator #ploegendienst #kunststof #weekend #productie

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania