Praca przy produkcji - productie

  • Leerdam
  • Overig
  • Wskazanie wynagrodzenia €1839-1840
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0007161

O funkcji

Start People poszukuje pracowników produkcyjnych do firmy Hearthside w Leerdam.

Jako pracownik produkcyjny w Hearthside w Leerdam zajmujesz się tym, aby różne batony spożywcze (takie jak batony proteinowe, batony dietetyczne i batony sportowe) były właściwie produkowane / pakowane.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Pakowanie produktów na linii produkcyjnej;
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości;
  • Inne czynności produkcyjne takie jak np. etykietowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów.

W firmie Hearthside praca jest na na trzy zmiany.
Ranna: 6:00 - 14:00
Popołudniowa: 14:00 - 22:00 lub 15:00 – 00:00
Nocna: 22:00 – 06.00

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany;
  • Posiadasz własny transport
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicach Leerdam, Culemborg, Utrecht,'s-Hertogenbosch lub Gorinchem.
  • Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

O firmie

Firma Hearthside w Leerdam jest międzynarodowym producentem batonów dietetycznych. Heartside to nowoczesna, wysoce zautomatyzowana firma, która eksportuje swoje produkty na cały świat.
W firmie pracuje ponad 170 pracowników.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Miła atmosfera pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Stawka € 10,61 brutto na godzinę; (po pół roku podwyżka na € 11,90, a po 1 roku na € 12,94, jesli podsiadasz doświadczenie w branży produkcyjnej)
  • Dodatki zmianowe w wysokości 33% lub 35%;
  • Zwrot kosztów podróży, max. € 8,00 dziennie;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez ponizszy formularz rejestracyjny.

#Leerdam#productiemedewerker#ploegen#fulltime#prattime#ploegen#Culemborg#Utrecht#Gornichem#productie#inpakken#toeslagen#reiskosten#vast#tijdelijk#

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania