Praca w logistyce/Magazijn

  • Herkenbosch
  • VMBO
  • Wskazanie wynagrodzenia €1 761-2 000
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0006598

O funkcji

Zakres obowiązków
Dni w UPS nie są takie same! Razem z kolegami z zespołu wykonujesz czynności logistyczne różnego rodzaju, takie jak:

  • skanowanie towarów za pomocą skanera ręcznego
  • zbieranie, kompletowanie oraz pakowanie zamówień
  • foliowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • kontrola jakości

Wymagania dotyczące pracy

Jesteś zmotywowany/-a i poszukujesz pracy w logistyce? Doskonale trafiłeś/-aś, ponieważ mamy wakaty w UPS Venlo!
Poszukujemy odpowiedzialnych i sumiennych pracowników, którzy będą odpowiedzialni za różne czynności logistyczne, np.: pakowanie, inwentaryzacja, kontrola jakości.
Potrafisz komunikować się w j. angielskim lub niderlandzkim bądź niemieckim?

O firmie

Masz szansę pracować w jednym z największych magazynów w regionie Venlo/Roermond/Herkenbosch. UPS jest międzynarodowym dostawcą usług logistycznych. W Venlo oraz w Herkenbosch (przy Roermond) znajduje się jedno z ważniejszych centrów dystrybucyjnych. Firma oferuje wiele możliwości rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji, takich jak kursy na wózki widłowe.
Jesteś dostępny do pracy na zmiane dzienną lub dwie zmiany?
Lubisz pracować w międzynarodowym zespole z kolegami z różnych krajów i wykonywać pracę precyzyjnie?
Będziesz w stanie dostarczyć zaświadczenie o niekaralności w ciągu 4 tygodni od daty rozpoczęcia pracy?
Masz własny transport oraz zakwaterowanie w okolicach Venlo?
To może szukamy właśnie ciebie!

Co oferujemy

Co oferujemy:

  • stawkę €10,16 brutto/godzinę
  • płatne nadgodziny i dodatki zmianowe
  • pracę na zmianę dzienną lub dwie zmiany w Venlo/Roermond/Herkenbosch
  • 25 dni urlopowych oraz 8,33% dodatku wakacyjnego
  • możliwość brania udziału w kursach i szkoleniach
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze i w przyjaznym zespole
  • pracę w czystym środowisku przy produktach wysokiej jakości
  • zwrot kosztów podróży

#Venlo #Roermond #Logistiek #Logistics #Logistyka #warehouse #magazyn #orderpicker #EPT #magazijnmedewerker #inpakker #allround #fulltime #Full-time #tijdelijk contract #bepaalde tijd

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania