Praca w nowym magazynie logistiek

  • 's-Hertogenbosch
  • Overig
  • Wskazanie wynagrodzenia €1700-1900
  • 40 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0030317

O funkcji

Obowiązki:
Wraz ze swoim zespołem będziesz częścią tak zwanego start up, to znaczy pierwszymi pracownikami nowoczesnego magazynu z produktami Intratuin W Den Bosch. Takich osób szukamy w sumie 40, po 20 na zmianę. Podczas dwuzmianowej pracy będziesz pomagać w procesach logistycznych, począwszy od przyjęcia produktów do magazynu, aż do przygotowania towarów do wysyłki dla klienta końcowego. Wśród najczęstszych prac można wyróżnić między innymi przyjęcie towarów przychodzący, rejestracja w systemie, transport produktów wewnątrz magazynu, zbieranie zamówień, kompletowanie towarów do wysyłki, drukowanie dokumentów przewozowych i inne.

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6:00 – 15:00 oraz 15:00 – 0:00),
  • praca z możliwością rozwoju oraz umowy bezpośrednio u klienta,
  • własne zakwaterowanie w pobliżu oraz własny dojazd do pracy (dojazd transportem publicznym nie jest możliwy)
  • doświadczenie logistyczne jest plusem (np. doświadczenie w pracy jako orderpicker, czy też kierowca wózków widłowych typu heftruck i reachtruck.

O firmie

Nasz klient ID Logistic otwiera nowo wybudowany magazyn w Hertogenbosch. W związku z tym poszukujemy kandydatów chcących pracować w branży logistycznej, którzy zostaną naszymi pierwszymi pracownikami w tym magazynie.
ID Logistic to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. W magazynie w Den Bosch odbywa się dystrybucja produktów dla 70 firm Intratuin. Różnorodność produktów jest bardzo duża: narzędzia ogrodowe, akcesoria dla zwierząt domowych, akcesoria do domu czy też wyposażenie ogrodu. Planowana liczba pracowników w tym magazynie to 40 osób.

Co oferujemy

Oferta:

  • praca na 2 zmiany ze stawką € 10,49 brutto/h oraz €12,59 po godzinie 18:00,
  • dodatek dojazdowy dla osób mieszkających minimum 10 km od miejsca pracy,
  • wypłata netto w wysokości około €1700 netto,
  • 25 płatnych dni urlopowych na rok oraz 8,33% dodatku wakacyjnego,
  • wypłaty w systemie tygoniowym lub 4 tygodniowym do wyboru.

#fulltime baan #Tijdelijk werk

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania