Praca w pralni na zmianę dzienną - wasserij

  • Eindhoven
  • VMBO
  • Wskazanie wynagrodzenia €1684-1684
  • 36 Godziny tygodniowo
  • Fulltime
  • #1AV0007007

O funkcji

Opis stanowiska:
Na stanowisku pracownika strony czystej zajmujesz się różnymi częściami procesu pralniczego, np.:

  • wkładaniem ręczników, ściereczek i pościeli do odpowiednich maszyn
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu maglowania
  • w późniejszym okresie szkolenie nowych pracowników

Wymagania dotyczące pracy

Wymagania:

  • komunikatywna / dobra znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w pralni lub na produkcji
  • jesteś w stanie wykonywać prace fizyczne oraz powtarzające się czynności, nie masz problemów z plecami, ramionami, szyją i/lub kolanami
  • własny transport do pracy oraz prywatne zakwaterowanie w Eindhoven
  • potrafisz pracować w grupie oraz indywidualnie
  • chcesz pracować w dynamicznym środowisku

O firmie

Cleanlease już ponad 100 lat specjalizuje się w czyszczeniu oraz wypożyczaniu wysokiej jakości tkanin. Między innymi dlahoteli czy parków wakacyjnych.. Praca w Clean Lease odbywa się w kilku działach odpowiedzialnych za poszczególne części procesu np. przygotowanie, pranie, sortowanie, magiel czy pakowanie czystych tkanin dla klienta.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na zmianie porannej 6:00-16:00
  • wymiar czasu pracy przy pełnym etacie - 36h/tydz.
  • godzinną przerwę w pracy
  • pracę na pełny etat 4 dni w tygodniu, 1 dzień wolny
  • pracę w entuzjastycznym zespole produkcyjnym
  • dodatki za nadgodziny
  • stawkę brutto €11,04/h (wiek 21 wzwyż)
  • zwrot kosztów dojazdu od 5 do 40 km - zwracane za obie strony
  • miłą i nieformalną atmosferę w pracy

#Eindhoven #Veldhoven #Geldrop #Neuenen #productiewerk #wasserij #vroegedienst #fulltime #voltijd #dagdienst #vaste-baan #bepaalde-duur #inpak
# pralnia #produkcja #zmianadzienna #pełnyetat #stałapraca

Znajdź swoją pracę

Czy to nie jest praca, której szukasz? Mamy więcej postów, które mogą być interesujące!

Vestigings gegevens

Start People International Recruitment
Prinsessesingel   22
5911 HT, Venlo

irvenlo@startpeople.nl
0773204907

Gratis inschrijven

Wil jij op de hoogte blijven van onze nieuwe vacatures?

Schrijf je dan nu gratis in

Często zadawane pytania