Zastosuj

Czy chcesz skorzystać z usługi pośrednictwa pracy, abyśmy znaleźli dla Ciebie ofertę w oparciu o Twoje CV i list motywacyjny?

Deze vacature bestaat helaas niet (meer).

Praca na magazynie Intratuin

Start People International Recruitment

Lokalizacja
Den Bosch
Edukacja
MBO 1/2
Vakgebied
Logistiek
Numer wakatu
1AV0060374

Start People poszukuje nowych pracowników na stanowisko order picker, którzy chcieliby pracować na magazynie IDL w Den Bosch.

Zadania na tych stanowiskach obejmują:

  • kompletowanie zamówień za pomocą EPT,
  • kontrola zamówień,
  • etykietowanie,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dostępność na cały etat,
  • dostępność na dwie zmiany (05:45 - 14:45 and 15:15 - 00:15),
  • własne zakwaterowanie w Den Bosch lub w okolicach,
  • własny transport do pracy.

Własne zakwaterowanie w pobliżu firmy oraz własny dojazd do pracy, a także BSN (na oficjalnym dokumencie) oraz konto bankowe są niezbędne do rozpoczęcia współpracy z nami. Start People nie oferuje zakwaterowania ani transportu do pracy.

Firma ID Logistics w Den Bosch dystrybuuje produkty do 70 sklepów Intratuin w okolicy. Różnorodność produktów tej firmy jest bardzo duża. Intratuin zajmuje się sprzedażą narzędzi ogrodowych, akcesoria dla zwierząt domowych, akcesoria domowe, a także wyposażenia ogrodu.

Oferujemy:

  • stawka brutto 10,98 € brutto za godzinę,
  • praca na dwie zmiany (dostępność w godzinach 05.45 - 00.15) oraz praca na pełen etat,
  • dodatki zmianowe po godzinie 18.00 w wysokości 20%,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających co najmniej 10 km od firmy IDL,
  • miła atmosfera w pracy,
  • dodatek urlopowy 8,33% za każdą godzinę.

#DenBosch#Eindhoven#Tilburg#Oss#orderpicker#magazijnmedewerker#ploegen#tijdelijk#dienstverband#met#uitzicht#vast#fulltime#