Schrijf je in voor arbeidsbemiddeling en solliciteer gericht op deze vacature.
Ben jij een ervaren magazijnmedewerker/orderpicker en wil jij deel uitmaken in het warehouse van een van de grootste autofabrikanten ter wereld? Wil jij fulltime aan de slag in de logistiek en ben jij op zoek naar vastigheid? Lees dan snel verder en kom werken bij Nissan!
Samen met je team ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van een optimale beschikbaarheid van auto-onderdelen en accessoires zodat er altijd kan worden voldaan aan de vraag en behoefte van de klant. Als magazijnmedewerker houd jij je bezig met de volgende werkzaamheden:
Heb jij ervaring opgedaan als reachtruckchauffeur of heftruckchauffeur? Laat het ons dan ook weten!
Het warehouse van Nissan ligt in Amsterdam Westpoort (nabij Sloterdijk). Het magazijn is 16 voetbalvelden groot en 11 teams zorgen ervoor dat 1400 dealers voorzien zijn van de juiste auto-onderdelen binnen 24 uur. Er rijden per dag zo’n 70 vrachtwagens af en aan.
Het is een fulltime functie van maandag t/m vrijdag waarvoor wij een flexibele beschikbaarheid vragen tussen 08:00 en 23:00 uur. De normale dienst is van 8:00-16:30 uur, maar in bepaalde teams wordt er ook in andere diensten gewerkt (10:00-18:30 uur en 14:30-23:00 uur).