Schrijf je in voor arbeidsbemiddeling en solliciteer gericht op deze vacature.
Als (Proces)operator, 2-ploegen in de foodsector ben je samen met je team operators verantwoordelijk voor het productieproces, er is een nieuw drankje ontwikkeld. Dit proces ga jij in goede banen leiden.
Onze opdrachtgever is een grote internationale leverancier van technologiegedreven natuurlijke ingrediënten, ingrediëntensystemen en geïntegreerde oplossingen voor de voedingsmiddelen- en drankenindustrie.
Daarnaast heb je een aantal andere taken zoals,
Heb je nog vragen omtrent de functie. Neem contact op met onze vestiging, bel of stuur een appje naar 0495-542565 / 06-14212591, stuur een mail naar weert@startpeople.nl
Wij helpen jou graag verder, Start People Weert
Je wilt graag in een team werken en hebt goede sociale en commuciatieve vaardigheden, Je bent zorgvuldig en resultaatgericht, zodat je collega's begrijpen welke taken door jou zijn volbracht en uitgevoerd.
Wat neem jij mee?
Onze opdrachtgever is een bedrijf die zich specialiseert in het maken van smaak- en kleurstoffen en ingrediënten. Zij produceren deze producten voor bedrijven in 130 verschillende landen.
Wil jij bij een innovatief bedrijf in de foodsector werken waar je zekerheid krijgt? Ben je hier aan het juiste adres.
Het bedrijf is gelegen in Roggel, te bereiken met een 15/30 minuten vanuit Roermond, Weert en Venlo met de auto.
Je start met een contract via Start People, bij goed functioneren is er zicht op een contract voor onbepaalde tijd.