Schrijf je in voor arbeidsbemiddeling en solliciteer gericht op deze vacature.
Ben jij Verzorgende IG en heb jij affiniteit met het werken met ouderen met dementie? Dan zoeken wij jou!
Voor een locatie in Rhenen zijn wij vanaf december op zoek naar een verzorgende IG voor een contract voor bepaalde tijd voor 24 uur per week. Deze locatie is ook goed te bereiken vanuit Utrecht en Arnhem. Als Verzorgende IG sta jij graag klaar voor de bewoners en hun naasten. Op deze locatie werk je op kleinschalige groepen met dementerende ouderen (PG). Je verricht je verpleegtechnische handelingen. Taken als ADL, toedienen van medicatie, voeding en diverse activiteiten. Met jouw betrokkenheid en ondersteuning draag je eraan bij, dat de bewoners kunnen blijven doen dat wat ze gewend waren. Samen met je collega’s help je daar waar nodig. Soms sta je alleen op de afdeling, daarom is het wel belangrijk dat je stevig in je schoenen staat en niet in de stress schiet. Als verzorgende IG coördineer je de zorg rondom cliënten. Hoe je dat doet? Daar weet jij zelf alles van! Jij hebt plezier in het onderhouden van contacten met cliënten, familie, vrijwilligers en jouw collega’s. Daarnaast ben je oplettend in het observeren van bewoners.
In het hart van Rhenen ligt deze moderne zorglocatie. Een veilige, herkenbare en huiselijke omgeving staat centraal op de afdeling kleinschalig wonen. De afdeling telt 44 ruime appartementen voor psychogeriatrische verpleegzorg, waarbij één woongroep bestaat uit 6-8 appartementen en een gezamenlijke huiskamer. Ook is er een huisje voor somatische (lichamelijke) verpleegzorg voor zes cliënten.
Wonen in een woongroep betekent zo veel mogelijk wonen zoals thuis. Ouderen die door de dementie meer ondersteuning nodig hebben om de dagstructuur aan te houden zoals zij deze gewend zijn, wonen in kleinschalige woongroepen en hebben een unieke warme, huiselijke sfeer. Uw appartement is gestoffeerd en ingericht met een verpleeghuisbed, een nachtkastje, een lamp en een wandlamp. Iedere bewoner kan de eigen ruime slaapkamer naar eigen wens en woonstijl inrichten.In de gezamenlijke huiskamer vinden de activiteiten plaats die passen bij het dagelijks leven. Daarbij valt te denken aan het verzorgen van de was, koken van de maaltijd, maar ook een spelletje wanneer hier behoefte aan is. Vanuit de gedachtegang ‘U woont nu hier’ willen wij graag in samenspel met de mantelzorger en vrijwilligers het leven van de oudere voortzetten waarmee de kwaliteit van leven zoveel als mogelijk gewaarborgd blijft.
Start People Medi Interim maakt deel uit van USG People en is al meer dan dertig jaar specialist in de bemiddeling van medewerkers in zorg -en welzijnsector. Wij ondersteunen zorgprofessionals in hun zoektocht naar opdrachten binnen de zorg.
Ben je enthousiast en wil jij van waarde zijn voor de cliënt en voor hen in mogelijkheden denken?
Dan komen wij graag met je in contact en kunnen wij onder genot van een kopje koffie de mogelijkheden bespreken. Wij zien jouw sollicitatie dan graag tegemoet en kijken uit naar een kennismaking met jou.
Bellen of mailen kan ook op: 088-0045803 of 5748@startpeople.nl.